fbpx
GOŚCIE 2023
SEAGER DIXON, ZŁE OKO
  • Share :
SEAGER DIXON, ZŁE OKO
STORY
image movie

SEAGER DIXON

Seager Dixon ma bogate doświadczenie w różnych dziedzinach produkcji filmowej i telewizyjnej, od reżyserii artystycznej po asystowanie reżyserowi. Pracował z niezależnymi twórcami kina gatunkowego, takimi jak Troma Entertainment, The Asylum i Full Moon Features, a także uczestniczył w wielu projektach dokumentalnych z udziałem Viacom i stacji Magnolia.

Wspólnie ze swoimi długoletnimi producentami, Justinem Martellem i Mattem Manjouridesem, Seager koordynował kilka projektów zarówno w kraju, takich jak “The last drive-in with Joe Bob Briggs” i “The Puppetman” (2023) dla AMC/SHUDDER, jak i za granicą, m.in. “Castle Freak” od Fangorii (2020, Albania), “Dracula” od The Asylum (2021, Serbia), “Subspecies V: blood rise” od Full Moon (2022, Serbia), “Hell hole” od Shudder (w fazie postprodukcji, Serbia), oraz pełnometrażowy film „Złe oko” („Eight Eyes”) na taśmie 16 mm (2023, Serbia/Macedonia) we współpracy z Not The Funeral Home/Vinegar Syndrome.
Kiedy nie jest na planie lub w biurze pionu produkcyjne, Seagera można znaleźć w lokalnym antykwariacie lub sklepie z płytami.

Spotkanie z producentem odbędzie się po seansie filmu “Złe oko” w Warszawie.