fbpx
MIŁOŚĆ I LATAJĄCE SPODKI – polska premiera w cyklu Splat! Nights
  • 21
  • 03

Splat! Nights – całoroczny cykl od Splat!FilmFest zaprasza na polską premierę filmu:

MIŁOŚĆ i LATAJĄCE SPODKI (LOVE AND SAUCERS)

9 kwietnia | poniedziałek | godz. 19:00 | film + spotkanie z Martą Małocha UFO, sztuka i zjawiska paranormalne
12 kwietnia | czwartek | godz. 21:00 | film

UFO, malarstwo i seks z kosmitami.

Film dokumentalny. Historia Davida Hugginsa, niepozornego 72-latka, który twierdzi, że przez całe życie spotykał się z istotami pozaziemskimi i miał nawet międzygatunkowy romans z kosmitką, z którą stracił dziewictwo oraz spłodził wielu małych kosmitów. Wszystkie niesamowite przeżycia przedstawia w swoim niepokojącym, surrealistycznym malarstwie. Huggins jest sympatycznym, skromnym, rzeczowym i nie szukającym rozgłosu człowiekiem. A czy jego doświadczenia są snem, halucynacją, a może rzeczywistością?

Film w intymnej atmosferze, bez uprzedzeń pozwala Davidowi opowiedzieć swoją historię a widzowie sami mogą zdecydować co jest jest rzeczywistością, co fikcją a co wszystkim pomiędzy.

„Niezależnie, czy wierzysz Hugginsowi, „rozważ przynajmniej możliwość, że ten mężczyzna nie kłamie i opowiada o czymś, czego naprawdę doświadczył. Pamiętaj również, że niekoniecznie trzeba to rozumieć dosłownie. Nie tylko szalone osoby miewają zupełnie niewytłumaczalne doświadczenia” – powiedział reżyser filmu Brad Abrahams. Wydaje się, że znacznie ciekawsze od tego, kogo naprawdę spotkał Huggins, jest to, co historie takie jak jego mówią o naszej potrzebie znajdywania racjonalnych wyjaśnień dla tego, czego nie rozumiemy.” Vice.

Film wyświetlany w 2017 roku na wielu festiwalach, m.in na: Fantastic Fest w USA, Miami Film Festival, New Orleans Film Festival.

 

reż. Brad Abrahams
dokumentalny, biograficzny, mystery / USA / 2017
1 h 7 min
bilety: 12/15 zł

TRAILER: http://bit.ly/2IsDuLv

O UFO, sztuce, zjawiskach paranormalnych, kosmitach, niesamowitych doświadczeniach, Emilcinie pod Opolem Lubelskim i faktach porozmawiamy po filmie (9 kwietnia) z MARTĄ MAŁOCHA, właścicielką Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa na lubelskim Starym Mieście, absolwentką Instytutu Sztuk Pięknych, pasjonatką metafizyki i zjawisk niewyjaśnionych. Szczególnie bliska jest jej tematyka niezidentyfikowanych manifestacji i kontaktów.

 

Splat! Nights: to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru i kina gatunkowego SPLAT FILM FEST International Fantastic Film Festival (Lublin, Warszawa).

 

GDZIE: Kino Centrum Kultury w Lublinie, Peowiaków 12
Bilety do nabycia online oraz w kasie Centrum Kultury w Lublinie lub telefonicznie.
Kasa czynna: pon. – pt. w godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

 FB: Splat!Nights

Comments (0)

Leave a reply

Should you ever have a question, please dont hesitate to send a message or reach out on our social media.

More News
  • 2 lip 2018
  • 0
Splat!Nights – cykl od SFF zaprasza na przebojowy, dziewczyński thriller, który zmienia znaczenie słów „walczyć jak dziewczyna”. ZEMSTA 5 lipca / czwartek / 19:00 6...
  • 12 lut 2018
  • 0
Z dumą informujemy, że Monika Stolat – pomysłodawczyni, producentka i dyrektorka festiwalu została nominowana aż w trzech plebiscytach „Człowiek Roku” i „Kobieta Sukcesu” Dziennika Wschodniego...