fbpx
GOŚCIE 2023
JUSTIN MARTELL, ZŁE OKO
  • Share :
JUSTIN MARTELL, ZŁE OKO
STORY
image movie

JUSTIN MARTELL

Justin Martell współprodukował filmy pełnometrażowe oraz materiały dla wielu znanych wytwórni, w tym RLJ Entertainment, Anchor Bay, Troma Entertainment, The Asylum, Full Moon Features, Screambox i Shudder. Jest producentem wykonawczym programu “The las drive-in with Joe Bob Briggs” dla sieci AMC/SHUDDER, który obecnie ma sześć sezonów.

Współprodukował sześć filmów pełnometrażowych na terenie Europy Wschodniej, m.in. “#SHAKESPEARESSHITSTORM”, wyreżyserowany przez kultowego twórcę Lloyda Kaufmana, oraz “Castle Freak” od Fangorii, oba nakręcone na terenie Albanii i wydane w 2020 roku. W Serbii był producentem filmu “Dracula” (2021) od The Asylum, w którym zagrał Michael Ironside, “Subspecies V: blood rise” (2022) od Full Moon oraz “Hell hole” od Shudder, który obecnie jest w fazie postprodukcji, a także “Złe oko” (“Eight Eyes”) na taśmie 16 mm.

Oprócz swojej pracy w filmie, Martell jest autorem i napisał oficjalną biografię artysty lat 60., Tiny’ego Tima, zatytułowaną “Eternal troubadour: the improbable life of Tiny Tim”. Książka stała się inspiracją do niedawnego dokumentu “Tiny Tim: King for a day”, którego narratorem był “Weird” Al Yankovic. Dodatkowo Martell wyprodukował i wyreżyserował wiele podróżniczych filmów dokumentalnych kręconych w rozmaitych miejscach, od Południowego Pacyfiku po Koreę Północną.

Spotkanie z producentem odbędzie się po seansie filmu “Złe oko” w Warszawie