fbpx
KRÓTKOMETRAŻOWE 2021
A CO JEŚLI TWÓJ KIEROWCA MA ZŁE ZAMIARY?
  • Share :
A CO JEŚLI TWÓJ KIEROWCA MA ZŁE ZAMIARY?
STORY
image movie

A CO JEŚLI TWÓJ KIEROWCA MA ZŁE ZAMIARY? / WHAT IF YOUR DRIVER HAS BAD INTENTIONS?

horror, komedia / Polska / 2020 / 9min 57s

Czy przy zamawianiu taksówki w nocy zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie: „A co jeśli kierowca będzie porywaczem, gwałcicielem lub seryjnym mordercą?”. Cóż… Życzymy miłej jazdy!

 

reżyseria: Adam Jakubowski, Gustaw Choroszyński
scenariusz: Aleksander Piotrowski
obsada: Wojciech Brewiński, Karolina Michalczewska, Rustám Aliérov
zdjęcia: Adam Jakubowski
montaż: Adam Jakubowski
muzyka: Aleksander Jelenić
język: polski
napisy: polskie, angielskie
ŚWIATOWA PREMIERA: 7. Splat!FilmFest 2021
Ograniczenia wiekowe: 16+

Adam Jakubowski
Fotograf specjalizujący się portrecie, modzie oraz kreacji – zarówno reklamowej jak i artystycznej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku fotograficznym. W swoich kadrach często stawia na surrealizm, unikalne oświetlenie oraz plastyczne przestrzenie, w które można wpisać człowieka. Często pracuje przy projektach muzycznych znanych artystów, edytorialach modowych lub produkcjach filmowych. Jego komercyjne oraz prywatne projekty były wielokrotnie nagradzane min. wyróżnienie w konkursie Grand Press Photo. Reżyseruje oraz dba o wizualne aspekty krótkich filmów fabularnych, które głównie czerpią z kina grozy, którego jest pasjonatem. Nie boi się bać. Jest częścią grupy filmowej Scary Boys production. Charakteryzuje go unikalny krok.

Gustaw Choroszyński
Brodaty ekshibicjonista bez oporów i zahamowań. Dawniej straszył dzieci, teraz handluje podejrzanym woreczkowanym towarem „ułatwiającym i upraszczający proces rozumienia swoich uczuć”. Obecnie tańczy, gra, śpiewa w Modern Cave oraz współtworzy zespół filmowy Scary Boys production.