fbpx

HARMONOGRAM Splat!FilmFest 4

26 listopada – 02 grudnia 2018

LUBLIN (Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12)

harmonogram do pobrania: tutaj

26.11 / PONIEDZIAŁEK /
godz. 19:00 – 21:15 – Wiatr (otwarcie festiwalu)
godz. 21:30 – 23:10 – Suspiria

27.11 / WTOREK /
godz. 14:30 – 16:00 – Blok filmów krótkometrażowych I * (tylko w Lublinie)
godz. 16:30 – 17:30 – Wykład: Krew, seks, flaki i TROMA, czyli o najbardziej niepokornych twórcach horrorów klasy B na świecie * (tylko w Lublinie)
godz. 18:00 – 19:25 – Toksyczny Mściciel
godz. 20:00 – 21:25 – Piercing
godz. 21:30 – 23:15 – Hagazussa

28.11 / ŚRODA /
godz. 14:30 – 16:00 – Blok filmów krótkometrażowych II * (tylko w Lublinie)
godz. 16:30 – 17:30 – Wykład: Horror menstruacyjny, czyli revenge movies okresu dojrzewania * (tylko w Lublinie)
godz. 18:00 – 20:40 – Wilczyca + Q&A z reżyserem Markiem Piestrakiem (film i spotkanie tylko w Lublinie)
godz. 21:00 – 22:35 – Diamantino
godz. 22:45 – 00:45 – Dachra

29.11 / CZWARTEK/
godz. 13:30 – 15:00 – Blok filmów krótkometrażowych III * (tylko w Lublinie)
godz. 15:30 – 16:30 – Wykład: Skate horror czyli deskorolka i jej fascynacja grozą * (tylko w Lublinie)
godz. 17:00 – 18:35 – Halloween z lektorem Maciejem Gudowskim na żywo
godz. 19:00 – 20:35 – Biurowa rebelia
godz. 21:00 – 22:25 – Tygrysy się nie boją
godz. 22:30 – 23:45 – Mam cię na oku

30.11 / PIĄTEK /
godz. 13:30 – 15:00 – Blok filmów krótkometrażowych IV* (tylko w Lublinie)
godz. 15:30 – 16:30 – Wykład: Teatr wampirów. Peerelowski horror telewizyjny * (tylko w Lublinie)
godz. 17:00 – 18:45 – Lato ‘84
godz. 19:00 – 20:55 – Dachra
godz. 21:00 – 22:30 – Pyewacket
godz. 23:00 – 00:50 – Nóż + serce

01.12 / SOBOTA /
godz. 14:00 – 15:00 – Wykład: Z archiwum XXX – o porno parodii * (tylko w Lublinie)
godz. 15:30 – 16:45 – Wilczy dom
godz. 17:00 – 18:10 – Luz
godz. 18:30 – 20:05 – Relaxer
godz. 20:30 – 22:25 – Władcy chaosu
godz. 22:30 – 23:55 – Głowica

02.12 / NIEDZIELA /
godz. 12:00 – 13:30 – Przyjaciel wesołego diabła * (tylko w Lublinie)
godz. 13:45 – 15:15 – Hex
godz. 15:30 – 17:05 – Zabójczy Bóg
godz. 17:30 – 19:00 – Wilkołak
godz. 19:30 – 21:15 – Najlepsi Przyjaciele vol. 1
godz. 21:30 – 23:30 – Najlepsi Przyjaciele vol. 2

 

* WSTĘP BEZPŁATNY NA WYDARZENIA OZNACZONE GWIAZDKĄ