X
KULTOWE KLASYKI
SUBMIT A FILM 2024
PROGRAM 2023
NAGRODY PUBLICZNOŚCI
WARSZAWA
HARMONOGRAM WARSZAWA
STRACH I TERROR
STRASZNIE ŚMIESZNIE
FANTASTYCZNIE
WTF
DOKUMENTY
KULTOWE KLASYKI
cykl “NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH”
KRÓTKOMETRAŻOWE
GOŚCIE
HALLOWEEN PARTY
WROCŁAW
PROGRAM
HARMONOGRAM WROCŁAW
BILETY
BILETY WARSZAWA
BILETY WROCŁAW
O NAS
ORGANIZATORZY
DLA MEDIÓW
ZESPÓŁ
WOLONTARIAT
SKLEP
KONTAKT
ARCHIWUM
PROGRAM 2022
PROGRAM KINOWY
STRACH I TERROR
STRASZNIE ŚMIESZNIE
WTF
DOKUMENTY
KULTOWE
cykl “NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH”
KRÓTKOMETRAŻOWE
KONKURSY PUBLICZNOŚCI 2022
WARSZAWA PROGRAM
GOŚCIE
WROCŁAW PROGRAM
GOŚCIE
ONLINE
“THIS BITCH” VOGULE POLAND
PROGRAM 2021
O FESTIWALU
STRACH I TERROR
STRASZNIE ŚMIESZNIE
WTF
FANTASTYCZNIE
DOKUMENTY
KULTOWE
KRÓTKOMETRAŻOWE
KONKURSY
LUBLIN
WROCŁAW
WARSZAWA
ONLINE
PROGRAM 2020
POKAZ SPECJALNY
STRACH I TERROR
WTF
FANTASTYCZNIE
STRASZNIE ŚMIESZNIE
DOKUMENTY
BONUSY
KRÓTKOMETRAŻOWE
NAGRODA FINAL GIRL
NAGRODA PAPAYA.ROCKS
KONKURS MÉLIÈS D’ARGENT
NAGRODY PUBLICZNOŚCI
PROGRAM 2019
WARSZAWA
LUBLIN
STRACH I TERROR
STRASZNIE ŚMIESZNIE
WTF
FANTASTYCZNIE
DOKUMENTY
KONKURS MÉLIÈS D’ARGENT
KRÓTKOMETRAŻOWE
SPOTKANIA
NAGRODY PUBLICZNOŚCI
TRAILER 2019
PROGRAM 2018
TRAILER 2018
O PROGRAMIE
GOŚCIE
STRACH I TERROR
STRASZNIE ŚMIESZNIE
TROMA
WTF
KULTOWE
DLA DZIECI
KRÓTKOMETRAŻOWE
WYKŁADY
LUBLIN HARMONOGRAM
WARSZAWA HARMONOGRAM
NAGRODY PUBLICZNOŚCI
BILETY
PROGRAM 2017
TRAILER 2017
2017
STRACH i TERROR
GIRL POWER
STRASZNIE ŚMIESZNIE
WTF
CULT CLASSICS
DLA DZIECI
SHORTS
GOŚCIE
WYKŁADY
SYNTHAWAVE PARTY
ODDAJ KREW
HARMONOGRAM
NAGRODY PUBLICZNOŚCI
PROGRAM 2016
Zapowiedzi Festiwalu 2016
Galeria 2016
Filmy
Filmy Kultowe
Filmy Krótkometrażowe
Wykłady
Goście
Nagrody Publiczności 2016
Język:
Polski
English
x
HARMONOGRAM LUBLIN 2021
KINO CSK
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
PL. TEATRALNY 1
17.11 | ŚRODA |
19:00 – 20:30 |
Nie zawahaj się (Do not hesitate)
21:00 – 22:15 |
Mandibules
18.11 | CZWARTEK |
15:20 – 16:40 |
W Centrum Komiksu
17:00 – 18:40 |
Krwiste pomarańcze (Bloody Oranges)
19:00 – 20:45 |
Lamb
21:20 – 22:50 |
Bull
19.11 | PIĄTEK |
15:00 – 16:40 |
Cannon Arm. Król zręcznościówek (Cannon Arm and the Arcade Quest)
17:00 – 18:40 |
Słabsze ogniwo (The Hole in the Fence)
19:00 – 21:00 |
Co widział Jozjasz (What Josiah Saw)
21:30 – 22:40 |
Mother Schmuckers
23:00 – 00:45 |
Violation
20.11 | SOBOTA |
12:30 – 13:30 | Blok filmów krótkometrażowych 1
14:00 – 15:25 |
Kochanie, nie uwierzysz (Sweetie, You Won’t Believe It)
16:00 – 17:35 |
Potato śni o Ameryce (Potato Dreams of America)
18:00 – 19:30 |
Pokój gościnny (La stanza)
20:00 – 21:50 |
Titane
22:00 – 23:40 |
Dzika frajda (Vicious Fun)
21.11 | NIEDZIELA |
13:40 – 14:40 | Blok filmów krótkometrażowych 2
15:10 – 16:05 |
Park rozrywki (The Amusement Park)
16:30 – 18:10 |
Nocni Łowcy (Night Raiders)
18:30 – 20:35 |
Przekroczyć błękit: After Blue (After Blue)
21:00 – 22:10 |
Kontrakt