fbpx
STRASZNIE ŚMIESZNIE
BIUROWA REBELIA
  • Share :
BIUROWA REBELIA
STORY
image movie

akcja, komedia, horror / USA / 2018
# strasznie śmiesznie / korporacja / krew / masakra / polska premiera

 

 

Krwawa jatka, na którą zasługuje każde korpo.

 

Desmond to sympatyczny obibok, który pracuje w dziale księgowości Ammotech – wiodącej firmie produkującej broń. Jedynym powodem, dla którego przychodzi do pracy każdego dnia, jest dziewczyna jego marzeń, Samantha, która pracuje w dziale kadr i załatwiła mu pracę.

Pewnego dnia Des wymyka się z motywacyjnego wykładu, chcąc wrócić wcześnie do domu i w ten sposób omija moment rozdawania darmowych porcji Zolta! – nowego energy drinka wyprodukowanego, by podnieść wydajność żołnierzy. Kiedy następnego dnia stawia się w pracy, zastaje swoich współpracowników niby takich samych, a jednak z jednym, zagrażającym życiu efektem ubocznym. Energy drink nie tylko dodał im energii, lecz także zamienił w maniakalnych psychopatów wpadających w szał zabijania. Desmond musi dać z siebie wszystko, aby zdobyć antidotum, ocalić kobietę, którą kocha i przeżyć. To nie są normalne warunki pracy.

 

Komedia, która spełni oczekiwania widzów nastawionych na naprawdę dobrą, krwistą zabawę.

 

 

 

Biografia reżysera
Lin Oeding – wymieniany w czołówkach ponad 100 filmów pełnometrażowych i programów telewizyjnych takich jak: „Incepcja”, „Mroczny rycerz powstaje”, „Transformers”, „Piraci z Karaibów”, „Szybcy i wściekli”, „Star Trek” czy „Collateral”, Lin biorąc udział w produkcji filmów akcji, zyskał możliwość odbycia praktyki u najlepszych reżyserów w branży.
Krótkometrażowy film Lina – „Interpretation”, zdobył szeroką popularność na festiwalach, wygrywając ponad 20 nagród i popychając reżysera w stronę filmowej i telewizyjnej kariery. Nakręcił wiele odcinków „Chicago PD” oraz „Blood Drive”. Jego pierwszy film pełnometrażowy „Braven” z Jasonem Mamoą ma swoją premierę w tym roku. „Office Uprising” to jego drugi film.

PREMIERA: Screamfest Horror Film Festival 2018

 

92′
ograniczenia wiekowe: 16+
LUBLIN: 29.11 (czwartek) / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa CK / KUP BILET
WARSZAWA: 06.12 (czwartek) / godz. 20:10 / Kinoteka – Sala 1/ KUP BILET

 

reżyser: Lin Oeding
scenariusz: Ian Shorr, Peter Gamble Robinson
zdjęcia: Robert Brinkmann
montaż: Mike Aguilar, Mike Dillard, Richard Garibaldi, Kevin Key
muzyka: Tim Jones
obsada: Brenton Thwaites, Jane Levy, Karan Soni
język: angielski
napisy: polskie